Tóth Gabi és Krausz Gábor válásával kapcsolatban megszólaltak már közeli ismerősök és barátok, azonban az érintett felek legfeljebb a közösségi oldalaikra töltenek fel egy-egy üzenetként is értelmezhető posztot.
De mi a helyzet a szülőkkel? Ők hogyan vélekednek a botrányos esetről? A Story magazin most az énekesnő édesanyját idézte egyik cikkében.
„Gabival nagyon egyformák vagyunk, ugyanolyan energiabombaként robbanunk, igazi olaszos temperamentummal, úgyhogy jól össze is tudunk csattanni egymással. Szerencsére a férjem jól kezeli az efféle bolond nőket, mint Gabi és én. Persze hamar túl is lendülünk minden vitán. Egy igazi családban képtelenség is lenne, hogy ne beszéljünk hetekig. Azt is megtanultam az esztendők során, ha a lányaim valami miatt feszültek, az indulataikat otthon adják ki”