Breaking News

Hatalmas a boldogság: Döntöttek és bevállalták Hegyi Barbaráék. Mosolyuk mindent elárul <3

Spread the love

Hegyi Barbara és Zorán nagyon szereti az állatokat. Barbarának mindig volt kutya az életében. Most megmutatta, hogy egy naptárfotózást bevállaltak férjével éppen azért, hogy felhívják a figyelmet a felelős állattartásra. A színésznő így írt erről közösségi oldalán:

“Amióta az eszemet tudom volt kutya az életünkben. Néha csak egyedül, néha duóban,néha még többen bandáztak a kertben.Imádjuk őket..! Vigyázunk rájuk! Éppen ezért nagyon fontosnak tartom, hogy beszéljünk a felelős állattartásról.Nem lehet eléggé hangsúlyozni, hogy az állatok nem Karácsonyi meglepetések. Felelőtlenség kutyát, macskát, hörcsögöt ajándékozni a másik tudta nélkül. A menhelyi kutyák nagy százalékban meglepetésekből kerülnek oda. Magyarországon két millió (!!!) kóbor állat van az utcákon amelyekből nagyon kevesen kerülnek családba. Ezért (is) vettünk részt az Elek- Ágh Állatmenhely Alapítvány naptár fotózási programjában Zoránnal.”ű

Azután azt is elmondta, hogy hol lehet ezt a naptárat beszerezni, mellyel a menhely alapítványnak lehet segíteni.

 

 

About admin

Check Also

32 éves fiam még mindig nálam él, és a nyakamon lóg. Nem dolgozik, és egész nap a játékaival tölti az idejét. Még a barátnője is elhagyta ezért. A barátaim azt mondják: „Rúgd ki! Felnőtt férfi, vállalja a saját életét!” De nemrég, amikor próbáltam normálisan beszélni vele, olyan dolgokat mondott, amiktől teljesen leblokkoltam. Istenem, mit neveltem? Elmondom, hogy mi történt, és kérlek, adjatok tanácsot a kommentekben.

Spread the love A 32 éves fiam még mindig az én házamban él, és a …