Ennél a balatoni lángososnál ezt a kiírást tették ki, a turisták fele majdnem padlót fogott!

Spread the love

Mindannyian tudjuk, hogy a nyári forróságban már önmagában is nehéz elviselni a meleget, hát még akkor, ha valakinek órákon át a tűzhely mellett kell dolgoznia.

Amikor az ember nyaralni indul, természetes, hogy szeretne egy jót enni, és ilyenkor sokaknak a balatoni lángos is hozzátartozik az igazi nyári élményhez. Egy friss, forró, ropogós lángosért néha még a sort is bevállalja az ember.

Előfordul azonban, hogy a várakozás hosszabbra nyúlik, ilyenkor pedig nem árt egy kis türelem, megértés és emberség azok felé, akik a pult mögött a legnagyobb hőségben is azon dolgoznak, hogy mindenki megkapja, amit rendelt.