Leszerelték, majd a Dunába dobták a pride-zászlókat az Erzsébet hídról- Videó
admin
1 hour ago
Home
2 Views
A főváros szerint rongálás történt, a leszedett zászlókat pótolni fogják
Nem sokáig maradtak a helyükön azok a pride-zászlók, amelyeket a főváros az Erzsébet hídra helyezett ki a Budapest Pride rendezvényhez kapcsolódva. A zászlók alig egy nappal a kihelyezésük után eltűntek, az esetről pedig videó is készült.
A közösségi médiában több felvétel is terjedni kezdett az esetről, amelyen távolról látható, amint valaki leszerel egy zászlót a hídról, majd a Dunába hajítja azt. A képsorok alapján úgy tűnik, nem csupán egyetlen zászlót távolítottak el, hanem a hídon elhelyezett többi díszítés is eltűnt.