A Magyar Közlönyből derült ki, hogy Magyar Péter miniszterelnök azonnali hatállyal felmentette Czunyiné dr. Bertalan Juditot a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program (TOP), valamint a TOP Plusz monitoring bizottságának elnöki tisztségéből.
Csütörtöktől a kormányfő a két testület irányítását Szabó Mátyásra, a Vidék- és Településfejlesztési Minisztérium vidék- és területfejlesztési államtitkárára bízta.
Budapest