A Közlönyből derült ki, hogy Magyar Péter azonnali hatállyal felmentette…

Spread the love

A Magyar Közlönyből derült ki, hogy Magyar Péter miniszterelnök azonnali hatállyal felmentette Czunyiné dr. Bertalan Juditot a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program (TOP), valamint a TOP Plusz monitoring bizottságának elnöki tisztségéből.

Csütörtöktől a kormányfő a két testület irányítását Szabó Mátyásra, a Vidék- és Településfejlesztési Minisztérium vidék- és területfejlesztési államtitkárára bízta.

Orbán Viktor tavaly áprilisban nevezte ki a fenti tisztségekre Czunyiné dr. Bertalan Juditot, aki korábban közoktatásért is felelős államtitkár volt, majd a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztériumban, Navracsics Tibor mellett területfejlesztésért felelős államtitkárként dolgozott.