Fidesz: A kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár

Spread the love
A Fidesz azt követeli a kormánytól, hogy haladéktalanul fizesse ki a kárenyhítő támogatást a kisebb, független benzinkutak számára.

Havasi Bertalan, a Fidesz kommunikációs igazgatója az MTI-hez szombaton eljutatott közleményében hangsúlyozta, a kormányváltás nem teszi meg nem történtté a megállapodást a kisbenzinkutakkal.