A „Csillag születik” című film nemcsak a közönség körében vált közkedveltté, hanem nagyszerű barátságot is teremtett Lady Gaga és Bradley Cooper között.
Az Oscar-díjátadó ünnepségen Bradley Cooper és Lady Gaga kéz a kézben sétáltak a közönségből a színpadra, hogy élőben énekeljék el a “Shallow” című slágerüket.
Céljuk a film szerelmi jelenetének rekonstruálása volt, olyan átéléssel énekelték el a dalt, hogy azóta a YouTube-ra feltöltött felvétel bejárta a világot, eddig több mint 731 millióan nézték meg.
A „Csillag születik” az egész világot meghódította, Bradley Cooper és Lady Gaga olyan tehetséggel játszott az alkotásban, hogy az nemcsak a nézők elismerését vívta ki, de a filmkritikusok is elismeréssel nyugtázták a két színészt teljesítményét.
A “Shallow” című dal az egész világot meghódította, többek között elnyerte A legjobb eredeti betétdalnak járó Oscar-, Golden Globe-, és Critics’ Choice-díjakat.