A zivatarok 𝟮𝟬𝟮𝟲. 𝗷𝘂́𝗻𝗶𝘂𝘀 𝟮𝟭-𝗲́𝗻, vasárnap délután csaptak le Debrecenre és a vármegye több településére. A nagy meleg után hirtelen sötét felhők érkeztek, majd rövid idő alatt viharos szél, jégeső és intenzív eső zúdult a térségre. Ahogy jött, úgy ment is, de ami közben történt, azt sokan nem felejtik el egyhamar.
𝗗𝗲𝗯𝗿𝗲𝗰𝗲𝗻𝗯𝗲𝗻 𝗷𝗲́𝗴, 𝘀𝘇𝗲́𝗹 𝗲́𝘀 𝗸𝗶𝗱𝗼̋𝗹𝘁 𝗳𝗮́𝗸 𝗼𝗸𝗼𝘇𝘁𝗮𝗸 𝗴𝗼𝗻𝗱𝗼𝘁
Budapest
