Ma az Aldiban vásároltam…na ugye senki sem lepődött meg, hogy ez lesz? Nézzék csak a csirkemell árát! admin March 19, 2025 Home Comments Off on Ma az Aldiban vásároltam…na ugye senki sem lepődött meg, hogy ez lesz? Nézzék csak a csirkemell árát! 296 Views Related Articles Magyar Péter: Olyan V4-et szeretnének építeni, amely erős, hiteles hangként jelenik meg az európai döntéshozatalban 20 hours ago Rod Stewart majdnem összeesett koncert közben, oxigénpalackot vittek neki 20 hours ago Meghalt az RTL Drága örökösök sorozatának színésznője 20 hours ago Spread the love