Ma lenne 23 éves Szita Bence – Most megszólalt a nővére, vérfagyasztó dolgokat mondott!

Spread the love

Bence nővére, Lilla a mai napig küzd a benne kavargó érzésekkel, a lány most Vujity Tvrtkonak kiöntötte lelkét és olyan részleteket árult el, amelyekről korábban soha nem esett szó. A megrendítő beszélgetés Tvrtko Facebook-oldalán hallható.

A riportert hosszú évek óta baráti viszony fűzi a tragikus sorsú családhoz, Tvrtko Lillát az egyik legerősebb embernek tartja, akivel valaha is találkozott. És miért gondolja ezt a törékeny lányról? Az átélt borzalmak után Lilla valóságos főnixmadárként állt fel a poraiból, ezzel nagyon sok ember számára vált igazi példaképpé. A fiatal nő a létező legszörnyűbb dolgokon ment keresztül, mégis próbálja pozitívan élni az életét. Amikor sokkal kisebb dolgokon a végletekig el tudunk keseredni, az ő példája jusson eszünkbe.

Bogdán Józsefet, Kertész Józsefet és Polcz Erikát az egész ország meggyűlölte.

Lilla tavaly a rajongásig imádott apját is elveszítette. Jelenleg egyedül él Mosonmagyaróváron, egy évtizede viszont még egy nagy család vette körül Felsőmocsoládon: az édesapjával, Sándorral, a kis Bencével, a későbbi gyilkosság felbújtójával, Polcz Erikával és az ő fiával éltek együtt – látszólag szeretetben.

– Erika velünk teljesen máshogy viselkedett, mint ahogy azt bárki gondolná. Mindig kedveskedett Bencével, sürgött-forgott körülötte. Szerettem Erikát, mert én is egy kedves embernek ismertem meg, mint mindenki más a környezetében – emlékezett vissza Vujity Tvrtkónak a 28 éves nő.

Mint mesélte, a gyilkosság előtti este Erika hirtelen ránézett, odament hozzá és azt mondta: szereti. Ezt a szituációt akkor nem tudta hová tenni. Másnap Erika közölte, kimegy Bencéért a buszmegállóba, hogy hazakísérje. A 11 éves kisfiút többé sosem látták élve.Lilla itt még gyűlölettel a szemében nézett testvére gyilkosaira.

Hirdetés