Piros-fehér-zöld zászlókkal díszítette fel az Erzsébet hidat a Mi Hazánk. Az ellenzéki párt szerint egy normális ember a családjára, a hazájára és az elért eredményeire lehet csak igazán büszke.
„Piros-fehér-zöldbe díszítettük az Erzsébet hidat” – felütéssel tett közzé fényképes bejegyzést szerdán Facebook-oldalán a Mi Hazánk Mozgalom.
Az ellenzéki párt azt írta:
Budapest