Meglepő kiírást tett ki egy lángosos a Balatonnál! Minden elismerésünk az ilyen főnöké!

Spread the love

Mindenki számára világos, hogy a nyári kánikulában nem túl kellemes egy forró tűzhely mellett dolgozni. Sokaknak azonban vállalniuk kell ezt a feladatot, például a lángossütőknek a magyar tengernél. Ezt olykor figyelmen kívül hagyják a megérdemelt nyaralásukat töltők, akik érthetően nem szeretnek hosszú ideig a sorban várakozni.

Erre a problémára reflektált az egyik balatoni lángosos bódé tulajdonosa, aki az alábbi papírt tette közzé:

A hétvégén Balatonon pihentünk, és betértünk Balatonmáriafürdőn egy lángosozóba. Tudom, most valami egetrengető panaszkodásra gondolnak, de ez nem erről fog szólni. Életemben nem ettem még ilyen finom tésztájú és ilyen finom ízű lángost, mint ott abban a kis büfében. A kiszolgálás mondhatni étterem szintű volt, és az ízek nagyon jól harmonizáltak.