Feró szerint Majka eltűnik a süllyesztőben, a Beatrice viszont örök marad
A Mathias Corvinus Collegium Forr a dalom – a zene társadalomformáló ereje című rendezvényén Nagy Feró is részt vett, ahol a zene hatásáról, a fiatal előadókról és a mai zenei irányzatokról fejtette ki véleményét. Az énekes nosztalgiával idézte fel pályája kezdetét, amikor még maga sem hitte, hogy a Beatrice egyszer országosan ismert lesz.
„Ragályossá váltunk, mint most Azahriah” – mondta Nagy Feró, akit a hvg.hu idézett. Hozzátette, hogy ő soha nem bántotta a fiatal sztárt, sőt, elismeri a teljesítményét:
„Állati jó, hogy megmutatta valaki, hogyan kell háromszor megtölteni a Puskást. Némileg legfeljebb irigykedek rá. De amúgy sem az ilyen vén marháknak kell őt megítélni, mint én, hát, mit tudjuk mi, hogy mi a jó! Sokan viszont tudják, hogy az Introveltált dal a jó. A múltkor meghallgattam: nem is olyan rossz.”
Ugyanakkor Feró szerint az internet világában ma már mindenki véleményt mond, még azok is, akik nem értenek az adott témához. Mint mondta, ha bármilyen megjegyzést tesz Azahriah-ra, rögtön támadások érik:
„Ha például én bármit mondok Azariah-ra, rögtön jön a válasz, hogy »te nem tudsz ennyit, féltékeny vagy, te buzi«.”
A beszélgetésen szóba kerültek más mai előadók is.
Budapest