Orbán Viktor a szombati Digitális Polgári Kör gyűléséről posztolt

Spread the love
Videót tett közzé a közösségi oldalán a miniszterelnök, amelyen az látszik, hogy már rendezik be a Papp László Sportarénát, ahol gyűlést tart a Digitális Polgári Kör szombaton 16:00 óra-kor. A videóhoz ezt írta: Digitális Polgári Kör. A gyűlés. Én ott leszek. Szombat, 16:00 óra, Papp László Sportaréna.

 

About admin

Check Also

Dermesztő vallomást tett a budapesti férfi: emberi testrészekből készített ételt magának

Spread the love A rendőröket is sokkolta, amit a budapesti férfi lakásában találtak. Emberi koponyák, …