Orbán Viktor már meggyújtotta az első adventi gyertyát

Spread the love
A miniszterelnök erről maga posztolt a közösségi oldalán.

Békés adventi készülődést kívánok!

– írta a képhez a kormányfő.

 

About admin

Check Also

Dermesztő vallomást tett a budapesti férfi: emberi testrészekből készített ételt magának

Spread the love A rendőröket is sokkolta, amit a budapesti férfi lakásában találtak. Emberi koponyák, …