Balaton déli partján tankoltunk épp, amikor a pultos azt hitte külföldiek vagyunk, és beszólt magyarul.. Ezt mondta:
Smucig ember!- Hogy ez milyen smucig ember! – mondta a Balaton déli partján lévő benzinkút bájos alkalmazottja az épület valamelyik hátsó részéből kilépő férfi kollégájának az éppen távozó vendégre mutatva a fejével. – 21 ezret fizetett és nem adott egy forint jattot sem.
Budapest