Aggasztó pillanatok játszódtak le Rod Stewart péntek esti koncertjén Utah államban. A 81 éves világsztár fellépés közben hirtelen rosszul lett, annyira, hogy a stábnak oxigénpalackot kellett vinnie neki a színpadra.
A legendás rockénekes június 19-én a West Valley City-ben található Utah First Credit Union Amphitheatre színpadán lépett fel, amikor a közönség szeme láttára megingott. A Young Turks előadása közben láthatóan nehezen tartotta meg az egyensúlyát, miközben hangszerekbe, korlátokba és a színpad egyik oszlopába kapaszkodott.
A dal végére a helyzet már annyira súlyossá vált, hogy a stáb azonnal közbelépett. Oxigénpalackot vittek a színpadra, Stewart pedig többször mély levegőt vett, mielőtt folytatta volna az estét.
A jelenet sokkolta a rajongókat, akik azonnal észrevették, hogy valami nincs rendben a rockikonnal.
A nehéz pillanatok ellenére Rod Stewart nem hagyta félbe a koncertet. Bár saját bevallása szerint „majdnem elájult”, még így is maradt benne annyi erő, hogy néhány poénnal oldja a feszültséget, majd végigvigye a fellépést.
Budapest