Az idős hölgy kibújt a sáros cipőjéből, mielőtt belépett volna a benzinkútra, mert nem akart koszt csinálni. Elgondolkodtató, hogy milyen megjegyzéseket tettek rá a kommentelők

Spread the love

Sajnos az utóbbi évtizedekben az emberek egyre kevésbé becsülik meg egymás munkáját, és úgy általában is a munka becsülete sajnos egyre kisebb a társadalomban. (Bár néhol látni reménysugarakat azért..)

Ez a néni egy nagyon kis dolgot tett, azonban annak mint gesztusnak az értéke óriási és szimbolikus! Amint azt a képeken is láthatjuk, az idős hölgy levette a cipőjét a benzinkút ajtajában, hogy ne piszkolja össze a padlót. Természetesen ez nem volt kötelessége, a benzinkutak tisztán tartása a személyzet dolga, nem pedig a vevőé.